Skočit na obsah

Vietcong 2

E-shop

Anketa

Odkazy

  • Vietcong 2 - Scorpions.cz
  • Vietcong 2 || fansite

Přispějte

Statistika

  • TOPlist

Info

Stahujte mapy ...
Fist Bravo

Krtk informace

01.04. 15 let hry! Vyšla 27.3.2003.
14.12. Bylo zde 340.000 lidí.
31.12. Vše nejlepší do roku 2017.
18.01. Downloady plně funkční.
23.12. Vše nejlepší do roku 2015.
13.05. Vietcong2 Nightcup#3.
17.02. Bylo zde více 310 000 lidí.
26.12. Vše nejlepší do roku 2014.

Vietcong 2 na ESL?

09.12.2009 23:30

» Po delší době opět přinášíme novinku, ale tentokrát tak trošku z jiného soudku, žádáme Vás totiž o pomoc. Nedávno se na celkem známé lize Electronic Sports League (dále jen ESL) spustila diskuze ohledně VC2, která nabrala celkem pěkných obrátek a během chvíle se začalo diskutovat o znovu spuštění ligy. Rozhodně by to byla událost, která by naší oblíbené hře, která neměla zrovna štěstí, dalo další nádech k tomu, aby se opět začala masivněji hrát ve větším počtu. Pokud Vy, hráči, máte zájem zahrát si tuto hru v prestižní lize ESL, řiďte se následujícími kroky. Rozhodně to za to stojí, jelikož na ESL je registrováno něco kolem 2,3 miliónů hráčů, kteří budou moci sledovat vaše výsledky a budou moci vidět jak si vedete.

Pokud tedy chcete podpořit vznik ligy pro hru VC2 na ESL, pak zajděte na oficiální stránku této ligy. Vytvořte si Váš osobní účet vyplněním všech požadovaných informací. Po úspěšné registraci zajděte na Váš e-mail, který jste vyplnili při registraci. Do 5 minut by Vám tam totiž měla přijít zpráva s výzvou k zadání hesla. Až si zvolíte Vaše uživatelské heslo, přihlaste se na Váš účet, který jste právě vytvořili.

Pokud už účet na ESL vlastníte, je potřeba učinit jen tento krok. Zajít na fórum, kde se můžete vyjádřit k úvaze o spuštění ligy. Čím více příspěvků s kladným vyjádřením bude, tím větší šance bude, že se liga opět rozjede a spustí. Pokud tedy souhlasíte s tím, aby se liga opět spustila, přidejte příspěvek, kde se k tomu vyjádříte (pro příklad: „Ahoj, souhlasím se spuštěním ligy pro hru VC2!“). Stačí krátce, ale jasně dát najevo, že o to stojíte.

Přidáváme žebříčky, které by se podle mého názoru měly spustit. Věříme, že pokud bude zájem, bude se o tomto tématu zcela určitě ještě debatovat, aby vše bylo doladěno k naší spokojenosti.

  • 1 on 1 ladder
  • 3 on 3 ladder (rozsah hráčů od 3 v 3 po 2 v 2)


Pokud se tyhle dva žebříčky chytnout, mohla by se udělat něco většího a to:

  • 5 on 5 ladder (rozsah hráčů od 4 v 4 po 6 v 6)

Záleží jen na Vás na hráčích, pokud bude zájem z Vaší strany, je téměř jisté, že se začnou podnikat kroky k tomu, aby se vše rozjelo a ESL liga začala fungovat i pro hru VC2.

Autor: Kubaiss | Zdroj: Tommy

Komente

Dosud nen dn koment

Vloit vlastn koment

Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrt ti?
Odkaz me vloit pomoc tohoto pkazu: [url=adresa]jmeno[/url]

© 2005 - 2015
Valid XHTML 1.0 Strict! | CSS code by PVD, design by Esche
Veškerý obsah webu zde zveřejněný je chráněn autorským zákonem a jeho kompletní,
ale i částečné přejímání bez souhlasu šéfredaktora je výslovně zakázáno!