Skočit na obsah

Vietcong 2

E-shop

Anketa

Odkazy

  • Vietcong 2 - Scorpions.cz
  • Vietcong 2 || fansite

Přispějte

Statistika

  • TOPlist

FAQ - Frequently Asked Questions (Často kladené dotazy)

"Invalid CD Key" neplatný klíč a "CD Key already in use" CD klíč je již užíván v multiplayeru


Mnoho lidí se setkalo s problémy při hraní hry pro více hráčů (multiplayer) přes internet a přes místní počítačovou síť (LAN). GameSpy dělá nějaké změny na jejich serverech, které způsobují specifické zprávy při hraní hry. Nicméně, problém by měl být brzo vyřešený.

Severoamerická verze CD instalace

Někteří lidé zažili problémy s instalací severoamerické verze Vietconga 2 (např. instalace nebyla dokončena – herní ikonky, EAX4 driver a zápisy do registrů nebyly správně nainstalované).

Tomuto problému zle předejít zkopírováním všech CD na pevný disk a nainstalovat hru ze souboru setup.exe z disku.

Porušená Vietcong 2 instalace

Jestli zažíváte problémy při instalaci Vietconga 2 (např. instalátor nedosahuje jistého pokroku), prosím, vraťte CD/DVD-ROM do obchodu, kde jste ho koupili, vymění vám ho za nový. Tento problém obvykle signalizuje, že disk, který jste dostali, je poškozený.

EAX Unified Technology nedostupná

Někteří lidé, kteří mají severoamerickou verzi Vietconga 2 zažili problémy s EAX Unified Technology (zvuky ve hře). Tento problém je způsobený neúplnou instalací hry.

Tomuto problému zle předejít nakopírováním všech CD na pevný disk a nainstalovat hru ze souboru setup.exe z disku.

Vietcong 2 se nemůže spustit

Někteří nebyli schopni rozběhnout hru po instalaci hry. Tento problém se může vyskytnout kvůli několika faktorům: CD/DVD mechanika je příliš zastaralá nebo není slučitelná s poslední SecuROM ochranou (LG mechaniky jsou zvláště známy tímto problémem), nebo CD/DVD mechanika má zastaralý firmware (nutný update firmware mechaniky). Oba problémy jsou způsobeny ochranou proti kopírování hry.

Řešení je možné získat kontaktem na SecuROM. Otevřete složku, ve které máte nainstalovanou hru Vietcong 2, najděte vietcong2.exe. Klikněte na něj pravým tlačítkem, vyberte „Launch Analysis“ a následujte instrukce. Soubor pojmenovaný „analysislog.sr0“ by měl být ve vašem kořenovém adresáři (např. C:\analysislog.sr0). Soubor pošlete spolu s „DirectX Diagnostic“ zprávou na support@securom.com. Potom by vám měla přijít zpráva s řešením problému ve formě opraveného souboru pro Vietcong 2.

Sekající se in-game filmové sekvence

Jestli máte problémy se sekajícími se filmovými sekvencemi ve hře, tak to způsobuje špatný ovladač pro grafickou kartu. Proto, prosím, nainstalujte nejnovější ovladač pro vaši grafickou kartu nebo se vraťte k staršímu ovladači. Platí také pro řešení se zvukovou kartou.

Jestli tato řešení nepomáhají, prosím, pokuste se o snížení rozlišení obrazu hry.

© 2005 - 2015
Valid XHTML 1.0 Strict! | CSS code by PVD, design by Esche
Veškerý obsah webu zde zveřejněný je chráněn autorským zákonem a jeho kompletní,
ale i částečné přejímání bez souhlasu šéfredaktora je výslovně zakázáno!