Skočit na obsah

Vietcong 2

E-shop

Anketa

Odkazy

  • Vietcong 2 - Scorpions.cz
  • Vietcong 2 || fansite

Přispějte

Statistika

  • TOPlist

Příběh

Pokud patříte mezi hráče počítačových, tak se vám určitě v paměti usadila česká akční hra Vietcong, která spustila lavinu her s tématikou Vietnam. Ke hře vyšly ještě dva datadisky. Nyní přichází druhý díl této hry, který určitě pozvedne ještě víc slávu této hry. Hra vás zavede do ledna roku 1968, kdy jihovietnamci za podpory Američanů vyhráli definitivně válku. Vy se octnete před oslavami nového roku a budete vidět, jak vojáci obsazeném městě Hue. Ale co se nestane. Nečekaně v noci zaútočí severovietnamci (tento útok dostal název Tet ofenziva) a zapříčinili nejsilnější atak na Americké ozbrojené síly. Nyní nastala vaše chvíle. Nastupujete v plné polní. Začnete plnit nejrůznější úkoly. To vše v rozmezí několika týdnů. Zabrousíte do džungle, do ulic města a dokonce i do kanálů pod městem. To nejlepší čeká na konci. Zavítáte se svým samopalem i do Císařského paláce.

Autoři pro vás připravili možnost si zahrát za Vietconga. Takže zjistíte, jak se bojovalo na druhé straně barikády. Kampaň za Vietconga začíná plných 6 let před Tet ofenzivou. Ve hře je připraven široký arzenál zbraní, čítají přes 50 zbraní.

Ani multiplayer nebyl ošizen. Budete moci hrát až s 64 hráči na jedné mapě. Budete také moci usednout za volant osobního i nákladního vozidla.

Co na konec říci. Jen, že to bude velmi úspěšná hra, která pozvedne úroveň českých vývojářských studií.

Přeji příjemné hraní.

© 2005 - 2015
Valid XHTML 1.0 Strict! | CSS code by PVD, design by Esche
Veškerý obsah webu zde zveřejněný je chráněn autorským zákonem a jeho kompletní,
ale i částečné přejímání bez souhlasu šéfredaktora je výslovně zakázáno!