Skočit na obsah

Vietcong 2

E-shop

Anketa

Odkazy

  • Vietcong 2 - Scorpions.cz
  • Vietcong 2 || fansite

Přispějte

Statistika

  • TOPlist

Fist Bravo booster pack studia indiGlow

D O W N L O A D

- - - - - - - - - - - - - - - - -

Po dlouhém vývoji a po sérii několika testů nám indiGlow studio, nový "patron" Vietcongu 2, představuje téměř finální novou podobu Vietcongu 2. Příští týden vychází multiplayerový přídavný balíček se jménem Fist Bravo doplněný o kompletně funkční editor. Co nového nás tedy čeká a nemine?

Nové mapy
Fist Bravo obsahuje spoustu nových map, které zaručují solidní prodloužení zábavy u Vietcongu 2. Jména map nejsou až tak překvapivá - Halong Port, DevilsRock, Complex, FrenchRoute a HoChiMinh trail - všechny je už znáte z našich útržkovitých informací. Aby se nám ten týden nečekalo špatně, uvolnili indiGlow několik perfektních screenů jež potenciál a krásu map ukazují v plné kráse! Prohlídnout si je můžete v naší galerii.

granatnik

Nová herní třída
Díky spoustě stížností na rakety a granátomety ve hře byla vytvořena nová třída granátník, která má jako jediná raketomety a granátomet. Zakázáním této třídy na serveru se konečně dočkáme klidného hraní! V případech kdy je raketometčíka potřeba se třída samozřejmě povolit dá.

pohyby

Změna pohybů ve hře
Kompletně překopán je systém pohybů - na úkor kratšího a pomalejšího sprintu se teď postavička pohybuje podstatně rychleji při normálním běhu, což hru výrazně mění a zrychluje.

damage

Účinnost střelby
Pracovalo se také na zbraních - a to pořádně. Štvalo vás, že některé zbraně jsou málo smrtící? Pak budete určitě spokojeni, protože co se účinnosti střelby týče, nezůstal kámen na kameni. Zároveň se ale nebojte extrémů - vše zůstalo v rozumných mezích.

vaha

Hmotnostní tabulky
Rádi byste využili propracovaného "váhového" systému Vietcongu 2? Původní hra to nabízí jen velmi omezeně, ale Fist Bravo vás naučí počítat každý gram. Teď sebou můžete nést i 2 zbraně najednou! Samozřejmě pokud to vámi vybraná třída zvládá. Ovšem opět za cenu zmenšení výdrže postavičky. Zvažte jestli chcete střílet nebo raději běhat ...

smoke

Barevné dýmovnice
Zapomeňte na jednu jedinou nudnou bravu dýmovnice. Teď máte na výběr od bílé až po temně rudou! Vyzkoušejte pravou vietnamskou "purple haze" nebo žlutou dýmovnici alá Vietcong 1.

aim

Mířidla zbraní
Jelikož některá mířidla potřebovala pro upravení hratelnosti a vyrovnání podmínek trošku přikrášlit, indiglow tak učinili a určitě se jim podařilo najít dobrý kompromis mezi realitou a jakousi hratelnou arkádovitostí (není to ale to pravé slovo). Teď už těm zkušeným snad opravdu nic neuteče ...

loadout

Výbava tříd
Ve skutečné válce se jednotlivé typy vojáků většinou nezaměřujou jen na určité zbraně. indiGlow to dobře vědí a tak hráčům umožnili přístup k většině zbraní a výbavy u každé třídy. Také vzhled jednotlivých vojáčků se hodně změnil - každá třída má přesně danou uniformu odlišnou od ostatních. Dokonce i reportér má v Deathmatchi kostkovanou košili a plátěné kalhoty...

lod

Detaily postaviček
Ohromovaly vás na VC2 detaily postav? Tak pozor, teď se totiž ještě zvýšily a tak na dálku jasně poznáte, kdo je kdo.

vybava

"Tuning" postaviček
Nebaví už vás stále stejné xichtíky, čepice a brýle? Fist Bravo vám dáva desítky nových možných kombinací, od travního porostu až po pilotní helmu.


Výše uvedené změny rozhodně nejsou vším. Bylo přepracováno na tisíc dalších drobností, které dohromady dávají skvělý zážitek z nového Vietcongu. Například se s Fist Bravo zbavíte většiny nepříjemných bugů. Od indiGlow to ale rozhodně ještě pořád není definitivně všechno - vždyť nejvetší libůstky jako házecí nůž nás teprve čekají ... Ale o tom zase někdy příště.

© 2005 - 2015
Valid XHTML 1.0 Strict! | CSS code by PVD, design by Esche
Veškerý obsah webu zde zveřejněný je chráněn autorským zákonem a jeho kompletní,
ale i částečné přejímání bez souhlasu šéfredaktora je výslovně zakázáno!